Про компанію

Незалежна консалтингова компанія "Информ - Консалтинг" була створена 2005 року.За цей час провела безліч семінарів питань оподаткування, що стосувалися, допомогла багатьом компаніям у вирішенні проблемних питань, розробляє і впроваджує безліч інших напрямів які змогли допомогти різним галузям у вирішенні їх питань касающих як питань оподаткування так і юридиских питань.
"Информ - Консалтинг" надає професійні консалтингові послуги в області управління, бухгалтерського обліку, оподаткування, аудиту і права, оптової і роздрібної торгівлі, транспортних перевезеннях, юридичних послугах, туристичних послугах, курси міжнародних стандартів МСБУ і МСФО, IAS, GAAP, багаторівневі курси АССА DipIFR(Rus), а так само семінари з розвитку митного регулювання в Україні, курси брокерів.
Наша компанія  спільно з відомими лекторами Посухою Галиною  Володимирівною, Самарченко Оленою Романівною, Зайцевой Оксаною Юріївною, Клунько Олександром Анатолійовичем організовуємо корпоративні семінари в місті Києві а також в інших містах України.

Нашими клієнтами є провідні Українські і міжнародні організації, що діють в різних секторах економіки : роздрібній і оптовій торгівлі,  промисловому виробництві, будівництві, транспортній галузі, зв'язку, фінансовому і нафтогазовому секторах. Семінари і тренінги "Информ - Консалтинг"  містять інформацію про останні зміни в цивільному і податковому законодавстві, дозволяють орієнтуватися в спірних питаннях обліку і оподаткування. Заходи допомагають  власникам компаній впроваджувати практичні аспекти побудови ефективної системи управління і податкового планування.   Ми проводимо семінари для бухгалтерів по наступних темах: звітність, податок на прибуток, ПДВ, спрощена система оподаткування, а також заходи, що зважають на галузеву специфіку : облік в некомерційних організаціях, облік у будівництві, облік в туризмі. Семінари для топ-менеджерів присвячені питанням податкового планування і управління холдингами. 
Учбовий клас:
Учбовий клас розташовується у будівлі  готелю "Козацкий", центр міста - ст. метро "Майдан Незалежности", вул. Михайлівська, 1/3, другий поверх(зручно і швидко добиратися)   Клас оснащений стильними і зручними учбовими меблями, новітнім устаткуванням - від кондиціонерів до проекторів. Поруч в залі проходять кава-паузи, в ресторані готелю "Козацький " проводяться  обіди.
 
 

Контактна особа

Контакти

НКФ ИНФОРМ-КОНСАЛТИНГ
(основний офіс)

02160, Україна, Київська, г.Киев, , будинок
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create